Elma Sirkesi 500 ml Doğal Fermantasyon

İndirim!

Elma Sirkesi 500 ml Doğal Fermantasyon

5.00 5 dışında 1 müşteri derecelendirmesi temel alınarak
(1 Müşteri Yorumu)

35,00 17,00

Elma Sirkesi, elmaların doğal ve ilaçsız olanları kullanılarak doğal yöntemler ile  hazırlandı. Sağlık açısından cam şişede!

İsterseniz suya karıştırarak içebilirsiniz ortalama bir bardak suya iki yemek kaşığı elma sirkesi koyarak, içimi çok rahattır. Yada salata ve soslarınıza ekliyerek lezzet katabilirsiniz.

17 adet stokta

Kategoriler: Etiketler: ,

Ürünü Paylaşmalısın

Açıklama

Eski zamanlardan beridir kullanılan bazı ürünler, günümüzde de sıkça kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Bu ürünlerden biri olan ve asırlardır kullanılan elma sirkesi, bin bir derde deva oluşundan çok iyi tanınmaktadır. Doğal fermantasyon ile elde edilen ev yapımı elma sirkesi, çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanıldığı gibi salata veya soslarda lezzet vermesi için de tercih edilmektedir. Yorenizden.com üretimi olan yüzde yüz doğal sirkemiz, tamamen organik elmalardan üretilmiş olup herhangi bir işleme maruz kalmamıştır. En iyi elmalardan üretilen organik elma sirkesi, içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulundurmamaktadır.

Elma Sirkesinin Faydaları

Her türlü hastalıkta doktorların bile önerdiği doğal elma sirkesinin faydaları saymakla bitmiyor. Genel olarak faydalarına bakıldığında ise bilinenler arasında şunlar vardır.

  • Küçük yaşta genelde tüm çocukların geçirdiği bit ve pire gibi sorunları ortadan kaldırır. Enfeksiyonlara ve bakterilere karşı büyük oranda önlem alır.
  • Cilt sorunlarını ortadan kaldırır. Sivilce ve akne gibi problemlerin üstesinden geldiği gibi yaz aylarında güneşten oluşan cilt lekelerini de yok eder.
  • Şeker hastalığının düşmanıdır. Kan şekerini düzenlediği gibi şeker hastalığının oluşmasında ve şekerin dengelenmesinde büyük önem arz eder. Bu konuda doktordan onay almak gereklidir.
  • Kilo sorunu olanlar için muhteşem bir şifa kaynağıdır. Tokluk hissi verir, bu sayede diyette olanlar ve kilo vermek isteyenler sıkça kullanmaktadır.
  • En sık karşılaşılan kalp rahatsızlıklarının önüne geçer. Günümüzde sıkça karşılaştığımız kalp krizlerine karşı önlem alır.
  • Mide ve baş ağrısını giderir.
  • Kansere karşı kullanılan en etkili silahtır. Kansere yakalanma riskini azaltır.

Katkısız ve Doğal Ev Yapımı Elma Sirkesi

Yorenizden.com aracılığı ile satın alacağınız ev yapımı elma sirkesi, tamamen katkısızdır. Elma sirkesini sadece şifa kaynağı olarak değil lezzet durağı olarak da görebilirsiniz. Yaptığınız tüm salata ve soslarda elma sirkesini kullanabilirsiniz. İsterseniz de bir bardak suya iki yemek kaşığı elma sirkesi karıştırarak düzenli olarak tüketebilirsiniz. Sağlıklı ve koruyucu olması açısından sipariş ettiğiniz tüm elma sirkeleri cam şişede teslim edilmektedir. Ayrıca saat 16.30’a kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Elma Sirkesi 500 ml Doğal Fermantasyon için 1 inceleme

  1. Berfin

    Elma sirkesi çok kullanıyorum. Gezerken reklamda gördüm burdan deneyim dedim kargolama işine çok özen vermişler. Elma sirkesininde tortuları var gerçekten doğallığıda çok güzel çok teşekkür ederim.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir