Tokat Yaprağı (5 KG)

İndirim!

Tokat Yaprağı (5 KG)

5.00 5 dışında 1 müşteri derecelendirmesi temel alınarak
(1 Müşteri Yorumu)

95,00 70,00

Tokat bağ yaprağı, anayurdu Tokat olan ince ve damarsız yapısı ile sofralarınıza lezzet katacaktır. Tamamen doğal ortamda özel olarak yetiştirilmiş ve titizlikle hazırlanmıştır. Tokat’ın meşhur bağ yaprağı ile şık sofraların vazgeçilmez lezzeti olan yaprak sarması sunumlarınız sofranıza lezzet katacak olup, misafirleriniz de tadına doyamayacaktır. 5 kilogram seçeneği ile kalabalık ailelerin tercihi olan Tokat bağ yaprağını siz de denemelisiniz. Yeni Sezon Ürünüdür

Tokat Asma Yaprağı Paket İçeriği : Süzme 3500 Gr Özel Bidonda

Ürünü Paylaşmalısın

Açıklama

Tokat yaprağı 5 kg olarak salamura seçeneği ile sizlere sunmaktayız. 5 kiloluk ve 3 kiloluk bidonlarda tamamen doğal yöntemler ile topladığımız Tokat’ın meşhur üzüm bağı yaprağının içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Tokat bağ yaprağımız ile sofranızın vazgeçilmezi yaprak sarmalarınız daha da lezzetli olacaktır. Ağızda dağılan yumuşak yapısı ile yiyenin bir daha yemek isteyeceği Tokat bağ yaprağını hemen denemelisiniz.

Tokat Bağ Yaprağının Özellikleri Nelerdir

Türkiye’nin en güzel ve en lezzetli bağ yaprağı olarak bilinen Tokat bağ yaprağı, en çok tercih edilen üzüm bağı yaprağıdır. Salamura olarak sizlere sunulduğu için kullanıma da hazırdır. Tek yapmanız gereken süzülmesi için kullanacağınız kadarını dışarı çıkarıp, sarmalarınızı yapmak olacaktır. Tokat bağ yaprağı, damarsız ve ince yapılıdır. Kendine özel bir aroması mevcut olduğundan dolayı da tadanın bir daha tatmak isteyeceği lezzete sahiptir.

Tokat bağ yaprağının lezzetinden sonra, en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de kısa sürede pişmesidir. Yumuşak yapısı ile kolayca pişerek size zaman kaybettirmeyecektir. Ev yapımı olarak hazırladığımız salamura yaprakları çeşitli boylardaki bidonlar ile sizlere sunuyoruz. Kalabalık aileler ya da yaprak sarmasını sıklıkla tüketmek isteyen kişiler için 5 kilogramlık seçeneğimiz bulunmaktadır. Parmak ısırtan lezzetteki Tokat yaprağını deneyince, ondan başka yaprak yemek istemeyeceksiniz.

Ürünümüzde hiçbir şekilde katkı maddesi bulunmamaktadır. Ayrıca tamamen hijyenik ortamlarda hazırlayıp toplama işlemini yapmaktayız. Bu sebeple güvenle tüketebilirsiniz. En şık sofraların vazgeçilmezi olan yaprak sarmalarınızın misafirleriniz tarafından çok beğenilmesi Tokat bağ yaprağı ile mümkündür. Her damak tadına uyum sağlayacak yumuşak yapısı ile ağzınızda dağılacaktır.

Tokat Bağ Yaprağını Saklama Koşulları

Tokat bağ yaprağı,uzun ömürlü olması için sizlere salamura olarak sunuyoruz. Bunun sebebi ise salamura hazırlanan yiyeceklerin daha dayanıklı olmasıdır. Size sunduğumuz bu lezzeti başka saklama teknikleri gerektiren ürünler gibi muhafaza etmenize gerek yoktur. Buzdolabında ya da dondurucuda saklamanız gerekmez. Tamamen doğal olduğu için, güneş görmeyen serin bir yerde muhafaza emeniz yeterli olacaktır.

Tokat bağ yaprağını salamura olarak hazırlarken sizlerin rahat kullanımını da düşündük. Bunun için öbekler halinde salamura yaprakları özenerek dizdik. Kolay kullanım için istediğiniz kadar yaprağı pratik bir şekilde çıkarabilirsiniz. Böylelikle yaprakları bidondan çıkarırken herhangi bir yırtılmaya da sebebiyet vermemiş olacaksınız. Çıkardığınız yaprak arttıysa bunun için üzülmenize gerek yok. Buzdolabına ya da dondurucuya koymanız gerekmez. Fazla olan yaprağınızı tekrar bidonun içine koyabilirsiniz. Sonradan koyduğunuz yapraklar lezzetinden hiçbir şey kaybetmeyecektir.

Uç yaprakları taze taze toplayarak sizlere sunduğumuz Tokat yaprağı 5 kg seçeneğimiz birinci kalite üzüm yapraklarından oluşmuştur. Yapraklarımızı kalınlaşmaması için tam zamanında toplayarak salamura etmekteyiz. Bundan dolayı da yumuşacık, taptaze, tüysüz ve lezzetli olarak sizlere sunulmuştur. Hemen sipariş verip siz de bu lezzeti tadabilir, Tokat bağ yaprağımız ile harikalar yaratabilirsiniz.

Tokat Yaprağı (3 KG)

Tokat Yaprağı (5 KG) için 1 inceleme

  1. Rümeysa

    Ürün elime ulaştı denildiği gibi ince ve damarsız yaprakdı. Tavsiye ederim

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir