Tokat Yaprağı (5 KG) – Net 5 KG

İndirim!

Tokat Yaprağı (5 KG) – Net 5 KG

5.00 5 dışında based on 2 customer ratings
(2 Müşteri Yorumu)

120,00 100,00

Tokat bağ yaprağı, Türkiye’nin en meşhur yaprağıdır. Yumuşak, ince ve damarsız yapısıyla sofralarınızı lezzetlendirecek olan bu eşsiz yapraklar doğal ve hijyenik ortamda yetiştirilerek toplanmıştır. Tokat ilinin en meşhur gıdası olan bağ yaprakları, sofranızın vazgeçilmez lezzetlerinden olacak. 5 kilogram bidondaki net 5 kilogram yaprakları kalabalık ailelerin tercihi olmaktadır. Siz de bu eşsiz lezzeti denemelisiniz. Yeni Sezon Ürünüdür

Tokat Asma Yaprağı Paket İçeriği : Süzme 5000 Gr Özel Bidonda

Ürünü Paylaşmalısın

Açıklama

Toprak yaprağı 5 kg bidona net 5 kg basım salamura şeklinde hazırlamaktayız. 5 kg bidonlara ister net 5 kg ister 3,5 kg olacak şekilde siparişler geçebilirsiniz. Tokat’ın en meşhur yiyeceği olan üzüm yaprağını sitemizden alarak sofralarınızı tatlandırabilirsiniz. İnce, sarı ve damarsız olan yapraklarımızı hemen satın alarak siz de bu eşsiz lezzeti deneyebilirsiniz.

Tokat Yaprağının Özellikleri

Ülkemizde en çok bilinen, sevilen ve tercih edilen bağ yaprağı olarak da bilinen Tokat yaprağı, salamura şeklinde hazırlanır. Süzülmesi gereken kısmı süzdükten sonra sarmalarınızı oluşturmak için yaprağı kullanabilirsiniz. Damarsız ve ince yapıda olan Tokat bağ yaprağı, kendisine has olan aroması ile bir daha bırakamayacağınız lezzet olacaktır.

Tokat yaprağının çok sevilmesinin ve tercih edilmesinin en büyük sebebiyse, kolay pişmesidir. Diğer yörelere göre yumuşak yapıda olması pişim süresini azaltacaktır. Tamamen doğal ve ev ortamında üretilen bağ yapraklarımızı çeşitli boydaki bidonlarda hazırlayarak tarafınıza gönderiyoruz. Sarma yaprağını sık tüketenler ve kalabalık sayıdaki aileler için 5 kilogramlık bidona 5 kilogram net basım olan ürünümüzü tercih etmekteyiz.

Ürünlerimizde kesinlikle katkı maddesi bulunmamaktadır. Hijyenik ve doğal ortamda toplanması yapıldıktan sonra bidonlara basılmaktadır.

Tokat Yaprağı Nasıl Saklanır

Tokat yaprağımızın uzun ömürlü olması için salamura şekline getirildikten sonra satışa sunuyoruz. Salamura şeklinde hazırlanan gıdalar daha dayanıklı olduğu için yaprağın bozulmasından korkmayın. Buzdolabı ya da dondurucuda muhafaza ederek istediğiniz zaman tüketebilirsiniz.

Üzüm yapraklarından oluşan yapraklarımızın kalınlaşmaması için tam vaktinde topladıktan sonra salamura etmekteyiz. Bu yüzden tüysüz, yumuşak, taze ve lezzetli olarak tarafınıza ulaşacaktır.

Tokat Yaprağı (5 KG) – Net 5 KG için 2 inceleme

  1. Esma Alan

    3 ay önce almıştım yeni bitti bir daha sipariş vermek için girdim birde yorum yazayım dedim. Yaprak gerçekten çok güzel pişmesi tadı ayrı ayrı güzel. Tokat yaprağının hakkını veriyor.

  2. Arif Kahraman

    Satmak için 5 bidon 5 kiloluk aldık 3 tanesini sattık ve müşterilerimiz çok memnun teşekkür ederiz

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir